Op 2de Paasdag zijn ze er weer: de Living Statues strijken neer in Winkelcentrum WoensXL! Tientallen levende standbeelden zorgen voor een dag vol verwondering, positieve schrikmomentjes en een flinke dosis Brabantse gezelligheid.
Maak er een dagje uit van: lekker op ‘t gemakje langs de standbeelden struinen, tussendoor ff de winkels in en natuurlijk een terrasje pakken voor ‘n goeie bak koffie (of iets sterkers 😉).
Of je nou houdt van grappig, sierlijk of een tikkeltje mysterieus – deze artiesten brengen de meest bijzondere creaties tot leven. Kom kijken, geniet en laat je verrassen. Maak met je vrienden en familie de gekste selfies en deel ze op onze sociale media, want dit moet je vastleggen!
*= Supermarkten, horeca en winkels kunnen van genoemde tijden afwijken en ruimere openingstijden hanteren. Raadpleeg de winkel(s) die je wilt bezoeken voor exacte openingstijden.